Colectia de poze musicworld.3xforum.ro
Total 1224 poze.

InapoiInainte

 
:dinti: noastre:dinti:
16.08.201129KB
:zzz: poze:zzz:
23.07.201135.4KB
aici punem poze pe care le-am facut noi :zzz: poze facute de noiAici punem poze pe care le-am facut noi :zzz:
26.07.201155.4KB
ino yamanaka poze animeIno Yamanaka
15.08.20117.3KB

 
asta-i desen 100% =)) poze cu rpc-uri facute de noiasta-i desen 100% =))
16.08.201115KB
aici punem poze cu anime-uri, nu trebuie sa punem doar un anime putem pun tot ce ne place :zzz: pozeAici punem poze cu anime-uri, nu trebuie sa punem doar un anime putem pun tot ce ne place :zzz:
28.07.201118.4KB
:rolleyes: desene facute de voi:rolleyes:
04.09.20116.6KB
draguta!:) poze cu noi:dDraguta!:)
15.08.201149.2KB

 
:rotfl: stare emoticon:rotfl:
21.07.20118.5KB
da,dar dupa mine is prea mari :rotfl:  :rotfl: 
iti place sa faci rpc-uri? :nebun: da sau nu?da,dar dupa mine is prea mari :rotfl: :rotfl: Iti place sa faci RPC-uri? :nebun:
15.08.20115.6KB
slipknot este o trupă de heavy metal din des moines, iowa. trupa este din nouă membri,Slipknot este o trupă americană de heavy metal din Des Moines, Iowa. Trupa este formată din nouă membri, aceştia fiind: Sid Wilson, Joey Jordison, Paul Gray, Chris Fehn, Jim Root, Craig Jones, Shawn Crahan, Mick Thomson şi Corey Taylor. Line-up-ul trupei a rămas neschimbat din anul 1999. Fiecare membru al trupei poartă cāte o mască unică. Slipknot s-a format in anul 1995, iar, după mai multe schimbări de line-up a urmat albumul independent Mate. Feed. Kill. Repeat. īn anul 1996. Primul lor album de studio: Slipknot a fost lansat in anul 1999 şi a fost urmat de alte două: Iowa īn 2001 şi Vol. 3: (The Subliminal Verses) īn 2004. Īn 25 august, 2008, trupa s-a reunit şi a lansat al patrulea album de studio: All Hope is Gone, care a debutat pe primul loc īntr-un proiect numit "Billboard 200". Basistul trupei (Paul Gray) a fost găsit mort īntr-o cameră de hotel pe 25 mai 2010. Xoxo, Kamy :hi: .
26.07.201126.9KB
:dinti: glitery:dinti:
15.08.201141.8KB

 
:wink2: poze cu rpc-uri facute de noi:wink2:
16.08.201130.4KB
:zzz: tokio mew mew :zzz: poze anime:zzz: tokio mew mew :zzz:
28.07.201147.5KB
o cunosti? adica ai vorbit cu ea? , adica stiu ca si inna e din innaO cunosti? adica ai vorbit cu ea? :surprised: , adica stiu ca si Inna e din Constanta...
28.07.201137.9KB
nimeni nu a crezut la inceput, pana a recunoscut chear el asta =(  =(  =( cinema bizarreNimeni nu a crezut la inceput, pana a recunoscut chear el asta =( =( =(
18.08.201120.1KB

 
23:00 timpul23:00
15.08.201130.8KB
ey haideti fetelor nu fiti fricoase si puneti toate poze cu voi :limba:  doar nu am deschis acestey haideti fetelor nu fiti fricoase si puneti toate poze cu voi :limba: doar nu am deschis acest topic doar pentru mine si Roberta :cool:
22.07.201153.2KB
sakura si ino poze animeSakura si Ino
16.08.201140.6KB
:limba: glitery:limba:
15.08.201110.1KB

 
:d noastre:D
16.08.20117.8KB
:razz: poze cu muzica:razz:
16.08.201138KB
:zzz: glitery:zzz:
19.07.201121.4KB
. am stat muult pe laptop . 
. am vorbit cu dya . 
. am iesit in oras  :nod: 
. am baut o bere reds. am stat muult pe laptop . . am vorbit cu Dya . . am iesit in oras :nod: . am baut o bere reds ... desi se intampla foarte rar :D . . Si Atat .
03.09.201169.7KB

 
:rotfl: glitery:rotfl:
24.07.201170.4KB
aşa girls ;x. dya eşti aşa ce scrie pe mānă, vă rog. nu vreau să dauSunteţi aşa drăguţe, girls ;x. Dya eşti aşa scumpicăăăă. Hehehe, ignoraţi ce scrie pe mānă, vă rog. Nu vreau să dau detalii :D. Xoxo, Kamy :hi: .
27.07.201152.8KB
:nebun: kurama:nebun:
07.10.201113.8KB
nu te consideri excelenta! oracol...Doooamnee!Dyaa!!!Cum nu te consideri frumoasa?Esti excelenta!
19.07.201146.3KB

 
mod : fericita :)
status : ciudata de tot  :uimit: 
locatie : pat moale si pufos :x
mananc :Mod : Fericita :) Status : Ciudata de tot :uimit: Locatie : Pat moale si pufos :X Mananc : Chipsuri :rotfl: Beau : Apa minerala Sunt imbracata in : Pijama :rolleyes: Ascult : Auletta- Make Love Work Privesc : Tastatura si usa {cand intra cineva sa imi aduca sucul...Mam saturat de apa >:P} Status mess : Nu am ... Vorbesc pe mess cu : Nimeni :( Citesc : ce scriu... Ma gandesc la : Ce sa fac azi... Dating : Cu cine in Germania ? :uimit: Doresc : Sa plec la MCDownalds :) Iubesc : Piticot ( catelusul meu ...Door de el :() Nervoasa : Pe soramea ca nu mia adus inca sucul :( Urasc : Pe nimeni Imi lipseste : Dya & Lary :X Abia astept sa vorbesc cu cineva pe messenger.
14.08.201136.5KB
:) glitery:)
16.08.201131.6KB
scuze pentru mai sus unde am citisem regulile atunci :rusine: selena gomezscuze pentru mai sus unde am prescurtat,nu citisem regulile atunci :rusine:
15.08.20119.2KB
:nebun: poze facute de noi:nebun:
09.10.201161.5KB

 
dya prieteniDya
07.10.201125KB
100% doar eu l-am creat, ar fi ciudat sa nu-mi placa :wink2: 

cat la suta iti place vocea lui100% doar eu l-am creat, ar fi ciudat sa nu-mi placa :wink2: Cat la suta iti place vocea lui Strify?
25.07.201116.7KB
:cool: blingee:cool:
19.07.201119.2KB
10 e chear tare :rotfl: note pentru poze^_^10 e chear tare :rotfl:
07.10.201128.8KB

 
:zzz: blingee:zzz:
23.07.201115.8KB
:rolleyes: poze:surprised: :rolleyes:
23.07.201145.1KB
loveLove<3
16.08.201149.3KB
nici eu despre tine,dar dupa mine esti de si apreciata userul de deasupra taNici eu despre tine,dar dupa mine esti de treaba,dragutza si apreciata
15.08.20116.7KB
InapoiInainte