Colectia de poze musicworld.3xforum.ro
Total 1224 poze.

InapoiInainte

 
pentru un moment am crezut ca tu esti cea din prima poza :zzz: dar dupa ce am citit mi-am dat seamaPentru un moment am crezut ca tu esti cea din prima poza :zzz: Dar dupa ce am citit commenturile mi-am dat seama ca nu esti. Tocmai ma pregateam sa zic ca esti de-a dreptul adorabila :zzz: Ma incumet eu! Aici pictam un copilas pe fata :zzz: :rusine:
21.07.201157.7KB
i-irina alfabetul nume de feteI-Irina
24.07.201161.9KB
o-oana alfabetul nume de feteO-Oana
24.07.201148.9KB
:)  :razz: poze:) :razz:
26.07.201128.5KB

 
:nod: glitery:nod:
23.07.201131.8KB
ador cutiuta asta! :nebun:  :nebun:  :nebun: poze cu danboAdor cutiuta asta! :nebun: :nebun: :nebun:
16.08.20116.2KB
:nebun: blingee:nebun:
24.07.201123.4KB
acesta este un post
17.08.201126.5KB

 
10-bucuria mea cand iau fim sinceri..e o obisnuinta :limba: sa numaram pana la 1000010-Bucuria mea cand iau 10...Adica...Sa fim sinceri..E o obisnuinta :limba:
24.07.201130.3KB
:d kurama:D
07.10.201112.8KB
buna mafy,eu sunt crissu,am venit ieri pe forum :rusine: 
dar am fost pe sute de stiu cum mergeBuna Mafy,eu sunt Crissu,am venit ieri pe forum :rusine: Dar am fost pe sute de forume,deci stiu cum merge treaba :zzz:
16.08.20115.1KB
:zzz: glitery:zzz:
23.07.201114.5KB

 
:cool: poze:cool:
26.07.201127.1KB
am auzit de ei...nu iam ascultat de multe ori..dar imi place cum canta :rotfl: pixie lottAm auzit de ei...Nu iam ascultat de multe ori..Dar imi place cum canta :rotfl:
25.07.201133.7KB
aici am fost intr-o excursie! :nebun: poze facute de noiAici am fost intr-o excursie! :nebun:
16.08.201133.9KB
10 imi place note pentru poze^_^10 imi place
04.08.201182.7KB

 
xoxo, kamy :hi:. noastreXoxo, Kamy :hi:.
11.09.201121.9KB
:d kurama:D
07.10.201113.4KB
buna evelina,eu sunt crissu,imi pare rau pentru problema ta,dar ma bucur ca esti puternica si treciBuna Evelina,eu sunt Crissu,imi pare rau pentru problema ta,dar ma bucur ca esti puternica si treci peste asta,sunt sigura ca aici o sa-ti faci prieteni noi care o sa te sprijine la bine si la rau! :nod:
16.08.20119.4KB
:rusine: 
iti plac da sau nu?Nu!!!!!!!!! :rusine: Iti plac anime-urile?
04.09.201121.5KB

 
normal ca ne plac :rotfl: 
si sasuke nu e asa dragut ca naruto :nebun: 
(stiu ca in poza nu e narutoNormal ca ne plac :rotfl: Si Sasuke nu e asa dragut ca NARUTO :nebun: (Stiu ca in poza nu e NARUTO dar nu am gasit cu el)
16.08.201166.3KB
gwen poze animeGwen
15.08.20117.6KB
oo ce bn ca ai continuat ficul! strange [+18]Oo ce bn ca ai continuat ficul!
03.03.201232.5KB
:nebun: poze:nebun:
15.08.201110.5KB

 
:nebun: noastre:nebun:
16.08.201118.8KB
ale prieteniAle
04.02.201328.2KB
aceasta este cetatea de scaun a sucevei :zzz: poze facute de noiAceasta este Cetatea de scaun a Sucevei :zzz:
26.07.201115.6KB
heey!da am o trupa.eu cant de 4 ani...dar trupa este de un an si muzica suntem la postat si tie! :)Heey!Da am o trupa.Eu cant de 4 ani...Dar trupa este de un an si ceva.Cantam muzica pop-rock.Deocamdata suntem incepatori.Exersam.Si multumesc!Spor la postat si tie! :)
21.07.201143.5KB

 
aici ne lasam paginile de ma rog doar cei care au facebook :limba: cei care isi lasa pagina obligatiAici ne lasam paginile de facebook...Adica ma rog doar cei care au facebook :limba: Cei care isi lasa pagina aicic..Sunt obligati sa lase likeuri si comentari la ceilalti care au lasat...Sau la cei care urmeaza sa lase...Pagina mea este: Lasati comm si like :limba:
24.07.201160.9KB
da!apropo dya :rotfl: .imi place mult poza care ai puso cu fundu ei :rotfl: shakiraDa!Apropo Dya :rotfl: .Imi place mult poza care ai puso cu fundu ei :rotfl:
21.07.201138.7KB
e adevarat ca teai adevar sau provocare?E adevarat ca teai sarutat? Provocare
24.07.201143.1KB
:wink2: glitery:wink2:
19.07.201143.2KB

 
:dinti: glitery:dinti:
16.08.201137.9KB
ei haideti ca nu e greu de loc :nebun: 
defapt mie imi place chear foarte mult regula asta
ba chearEi haideti ca nu e greu de loc :nebun: defapt mie imi place chear foarte mult regula asta ba chear e favorita mea :nod:
11.11.201134.7KB
ce dragut e aici :nod: poze animece dragut e aici :nod:
15.08.20116.5KB
:rotfl: noastre:rotfl:
16.08.201151.9KB

 
aici punem orice poze :zzz: pozeAici punem orice poze :zzz:
23.07.20118.5KB
:rotfl:  :rotfl:  poza asta glitery:rotfl: :rotfl: :rotfl: Iubesc poza asta
19.07.201141.5KB
xoxo, kamy :hi:. noastreXoxo, Kamy :hi:.
11.09.201124.2KB
e in regula putem folosi mai multe emoticoane daca e necesar :nod: stare emoticone in regula putem folosi mai multe emoticoane daca e necesar :nod:
27.07.201130.8KB
InapoiInainte