Colectia de poze musicworld.3xforum.ro
Total 1224 poze.

Inapoi

 
sunt sara ^_^
deabia m-am si eu ieri :)
sper sa ne intelegem si sper sa va placa ce voi posta ;))Sunt Sara ^_^ deabia m-am inregistrat si eu ieri :) sper sa ne intelegem si sper sa va placa ce voi posta ;))
16.08.201120.2KB
oo, este asa de talentata si scumpica. nu pot spune ca nu canta bine, dar actoria o este o scumpica,Oo, este asa de talentata si scumpica. Nu pot spune ca nu canta bine, dar actoria o caracterizeaza. Este o scumpica, imi place de ea :wink2:
21.07.201119KB
:hi: poze:hi:
23.07.201125.1KB
9 imi plashe aparatu :rotfl: note pentru poze^_^9 imi plashe aparatu :rotfl:
04.09.201117.9KB

 
miyare poveste mayo chikiMiyare
04.09.201112.7KB
10..e draguta :nod: note pentru poze^_^10..E draguta :nod:
25.07.201161.9KB
:nebun: glitery:nebun:
27.07.201145KB
:limba: glitery:limba:
16.08.201110.5KB

 
desene facute de voi:surprised:
16.08.201125.1KB
si adorabil! :nod:  :nebun:  :rotfl: poze animesi adorabil! :nod: :nebun: :rotfl:
15.08.20116.1KB
buna amy! bine ai venit pe forum :wink2: 
esti foarte dragutza cu siguranta o sa'ti faci prieteniBuna Amy! Bine ai venit pe forum :wink2: Esti foarte dragutza cu siguranta o sa'ti faci prieteni repede. Sper sa'ti placa aici si spor la postat :rotfl:
11.11.201125.4KB
:nono: glitery:nono:
16.08.201145.9KB

 
:razz: glitery:razz:
19.07.201149.7KB
eu is o fata mai unica pe lume :rotfl: id-urisalbatica_fata scz,dar eu is o fata mai unica pe lume :rotfl:
16.08.201120.1KB
bineee ;;) vă daţi seama că de cāte ori trec pe aici pun şi o poză cu mine,Bineee ;;) vă daţi seama că de cāte ori trec pe aici pun şi o poză cu mine, nu? :nod:
25.07.201132.4KB
haha!40 de cred ca gaga(lady gaga)are mai multi :nod:  :limba: rihannaHaHa!40 de miloane:))eu cred ca Gaga(Lady Gaga)are mai multi :nod: :limba:
21.07.201164.6KB

 
50 %
uneori īmi place scrisul meu şi tema devine  :rusine: la % īţi plac ochii cat la %?50 % Uneori īmi place scrisul meu şi tema devine plăcută :rusine: . Căt la % īţi plac ochii albaştrii?
24.07.201128KB
:hi: poze cu danbo:hi:
17.08.201126.3KB
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl: glitery:rotfl: :rotfl: :rotfl:
27.07.201133.6KB
:rotfl: glitery:rotfl:
19.07.201125.7KB

 
este foarte talentata :x si frumoasa :cool: selena gomezEste foarte talentata :X si frumoasa :cool:
14.08.201134.9KB
:rusine: poze cu danbo:rusine:
16.08.201114KB
:rotfl: noastre:rotfl:
16.08.201131KB
scuze,doar atatea am naruto pana acuma! :( poze animeScuze,doar atatea am Naruto pana acuma! :(
15.08.201110.9KB

 
hy:)...nu e obligata sa chiar asi dori asta! :rotfl: heyHy:)...Nu e obligata sa aduca:D.Desi chiar asi dori asta! :rotfl:
16.08.201139.8KB
:rolleyes: glitery:rolleyes:
19.07.201146.7KB
flori :wink2: cauta google :)Flori :wink2:
15.08.201142.2KB
80%
cat la suta iti place sa canti? cat la %?80% Cat la suta iti place sa canti?
21.07.201147.3KB

 
. stare emoticon .
17.08.201136KB
nu-mi amintesc niciodata numele acestui baiat (e scris pe poza), dar stiu ca e din bleach si eNu-mi amintesc niciodata numele acestui baiat (e scris pe poza), dar stiu ca e din Bleach si e capitanul diviziei 13 :wink2:
28.07.201151KB
:rolleyes: desen poze cu rpc-uri facute de noi:rolleyes: Desen
16.08.201125.8KB
:rotfl: poze:rotfl:
23.07.201119.5KB

 
:rotfl:  :rotfl: poze facute de noi:rotfl: :rotfl:
04.09.201135.9KB
:cool: glitery:cool:
26.06.201257.4KB
:dinti: kurama:dinti:
03.03.201213.2KB
Inapoi