Sunt Sara ^_^
deabia m-am inregistrat si eu ieri :)
sper sa ne intelegem si sper sa va placa ce voi posta ;))
16.08.2011
20.2KB
Oo, este asa de talentata si scumpica. Nu pot spune ca nu canta bine, dar actoria o caracterizeaza. Este o scumpica, imi place de ea :wink2:
21.07.2011
19KB
:hi:
23.07.2011
25.1KB
9 imi plashe aparatu :rotfl:
04.09.2011
17.9KB
Miyare
04.09.2011
12.7KB
10..E draguta :nod:
25.07.2011
61.9KB
:nebun:
27.07.2011
45KB
:limba:
16.08.2011
10.5KB
:surprised:
16.08.2011
25.1KB
si adorabil! :nod: :nebun: :rotfl:
15.08.2011
6.1KB
Buna Amy! Bine ai venit pe forum :wink2:
Esti foarte dragutza cu siguranta o sa'ti faci prieteni repede.
Sper sa'ti placa aici si spor la postat :rotfl:
11.11.2011
25.4KB
:nono:
16.08.2011
45.9KB
:razz:
19.07.2011
49.7KB
salbatica_fata
scz,dar eu is o fata mai unica pe lume :rotfl:
16.08.2011
20.1KB
Bineee ;;) vă daţi seama că de cāte ori trec pe aici pun şi o poză cu mine, nu? :nod:
25.07.2011
32.4KB
HaHa!40 de miloane:))eu cred ca Gaga(Lady Gaga)are mai multi :nod: :limba:
21.07.2011
64.6KB
50 %
Uneori īmi place scrisul meu şi tema devine plăcută :rusine: .
Căt la % īţi plac ochii albaştrii?
24.07.2011
28KB
:hi:
17.08.2011
26.3KB
:rotfl: :rotfl: :rotfl:
27.07.2011
33.6KB
:rotfl:
19.07.2011
25.7KB
Este foarte talentata :X si frumoasa :cool:
14.08.2011
34.9KB
:rusine:
16.08.2011
14KB
:rotfl:
16.08.2011
31KB
Scuze,doar atatea am Naruto pana acuma! :(
15.08.2011
10.9KB
Hy:)...Nu e obligata sa aduca:D.Desi chiar asi dori asta! :rotfl:
16.08.2011
39.8KB
:rolleyes:
19.07.2011
46.7KB
Flori :wink2:
15.08.2011
42.2KB
80%
Cat la suta iti place sa canti?
21.07.2011
47.3KB
.
17.08.2011
36KB
Nu-mi amintesc niciodata numele acestui baiat (e scris pe poza), dar stiu ca e din Bleach si e capitanul diviziei 13 :wink2: