Colectia de poze musicworld.3xforum.ro
Total 1224 poze.

InapoiInainte

 
:nebun: noastre:nebun:
16.08.201150.2KB
:hi: glitery:hi:
19.07.201131KB
sau amar? alege:)Chipsurile:D Dulce sau Amar?
21.07.201148.9KB
:dinti: glitery:dinti:
28.07.201129.7KB

 
:limba: oracol...:limba:
20.07.201130.3KB
:zzz: poze:zzz:
23.07.201113.4KB
salooth!eu sunt meu real e toti imi zic crisu,stiu sa cant din voce,la tobe sh la chitara! :) 
am 10Salooth!Eu sunt AhHyo,numele meu real e Cristina,da toti imi zic Crisu,stiu sa cant din voce,la tobe sh la chitara! :) Am 10 anishori jumate,adoor muzica,anime-urile si dansul! ;)
15.08.201112KB
:nebun: glitery:nebun:
26.06.201291.3KB

 
:zzz: poze cu danbo:zzz:
04.02.201323KB
distractie placuta la pare bine ca te'ai aici!:) :nebun: guess who?Distractie placuta la postat!:XImi pare bine ca te'ai inregistrat aici!:) :nebun:
15.08.201125.2KB
:zzz: noastre:zzz:
16.08.20118.4KB
:zzz:  :zzz: poze facute de noi:zzz: :zzz:
04.09.201116.5KB

 
:zzz: noastre:zzz:
03.03.20129.6KB
bine :) poze cu noi:dbine :)
16.08.201156.4KB
kamyzuro loashi poze animeKamyzuro Loashi
15.08.201110.1KB
da normal! :nebun: :x:*>:d< oracol...Da normal! :nebun: :X:*>:D<
21.07.201133.4KB

 
oracol

1 evelina
2 12 ani
3 zarnesti
4 pai.. pop-rock clasica si rock
5 selena gomez si adelaoracol 1 Evelina 2 12 ani 3 Zarnesti 4 Pai.. pop-rock clasica si rock 5 Selena Gomez si Adela Popescu 6 Nu am 7 Adela Popescu 8 Albastru deschis 9 Trandafir 10 Nu am 11 Nu am iubit dar am avut 12 Materia preferata e romana si pe care o detest e engleza 13 Tokio Hotel si Blaxy Girls 14 Nu prea 15 Da 16 Nu 17 Pizza si bautura cola 18 Ca nu ma las usor cand vine ma injura sau ma bate 19 Ca sunt grasa si ca nu pot merge 20 Twilight 21 Vara 22 2 23 Cainele 24 Da 25 56 26 Da 27 De intuneric
21.07.201138.6KB
:)  :limba: glitery:) :limba:
28.07.201135.3KB
sunt draguti. mie mi-a mai trecut, dar tom ramane mereu in sufletelul meu! canta bine si au succes,Sunt draguti. Mie mi-a mai trecut, dar Tom ramane mereu in sufletelul meu! Canta bine si au succes, peste asta mai sunt si dragutei! Ce vrei mai mult? :rotfl:
21.07.201128.4KB
daa!! :rotfl: poze cu noi:dDaa!! :rotfl:
29.08.201127.8KB

 
mersi :rotfl: problememersi :rotfl:
04.09.20117.3KB
neji hyuuga cauta google :)Neji Hyuuga
07.05.201210.9KB
pe unele scrie by tot eu dar asa eram pe un forum pe care intru eu desene facute de voipe unele scrie by ayame..adica tot eu dar asa eram inregistrata pe un forum pe care intru eu
04.09.201116.5KB
:uimit: noastre:uimit:
16.08.201162.5KB

 
nu, nu imi ca aceea gradina era facuta de niste nu avea de ce sa imi fie frica :)
in poza urmatoareNu, nu imi era...Pentru ca aceea gradina era facuta de niste preoti...Deci nu avea de ce sa imi fie frica :) In poza urmatoare eu sunt iepurele gri iar dya cel maro :rolft:
15.08.201161.2KB
ne pare bine ca iti place!sper ca vei ramane pe forum muult timp! :nod: hey`!Ne pare bine ca iti place!Sper ca vei ramane pe forum muult timp! :nod:
04.09.201129.2KB
nota pentru monsoon: 8 :rusine: o_onote pentru canteceo_oNota pentru Monsoon: 8 :rusine:
15.08.20114.6KB
na vezi ca te cunosc? :rotfl: plac aproape toti baietii care-mi plac mie :zzz: userul de deasupra taNa vezi ca te cunosc? :rotfl: Dragutza,cute,sweet,iti plac aproape toti baietii care-mi plac mie :zzz:
03.03.201232.5KB

 
ma bucur ca-ti place ideea mea! :nod: noastrema bucur ca-ti place ideea mea! :nod:
16.08.201113.7KB
:dinti: poze cu danbo:dinti:
17.08.201114KB
xoxo, kamy :hi:. noastreXoxo, Kamy :hi:.
11.09.201122.7KB
mie-mi place 90% pt k e ziua mea ,e si pt k ploua mereu. 
cat la % iti place sa desnezi ? cat la %?mie-mi place 90% pt k e ziua mea ,e halloweenul si pt k ploua mereu. Cat la % iti place sa desnezi ?
04.08.201135.3KB

 
glitery:surprised:
27.07.201130.1KB
:limba:  :nebun: poze cu rpc-uri facute de noi:limba: :nebun:
16.08.20115.9KB
am venit din germania  :rotfl: anunturiAm venit din Germania :rotfl:
03.09.201145.8KB
mmm :cool: poze animemmm :cool:
15.08.20117.3KB

 
cinema or never ce melodie asculti?Cinema Bizarre-Forever or Never
22.07.201115.6KB
:dinti: glitery:dinti:
16.08.201155.3KB
foarte pare biine ca ai intrat pe acest muulta la postat!si la facut prietenii! >:d< hey`yo.HeHe...Esti foarte draguta...Ne pare biine ca ai intrat pe acest forum.... Bafta muulta la postat!Si la facut prietenii! >:D<
17.09.201123.1KB
.  :limba: da sau nu? . :limba:
17.08.201136KB
InapoiInainte