Colectia de poze musicworld.3xforum.ro
Total 1224 poze.

InapoiInainte

 
:wink2: poze cu muzica:wink2:
15.08.201116.2KB
depinde de care. dacă d-alea cum īmi plac mie, da, īmi place  :) place pepsi? (yuck!) da sauDepinde de care. Dacă d-alea cum īmi plac mie, da, īmi place :) . Īţi place Pepsi? (Yuck!)
24.07.201125.5KB
daca iti place sa scri te rog so faci :rotfl: ...nu ne mult ca teai logat aici:* :) ...sper saOk!Heeyy!Esti super...Recunosc..Si daca iti place sa scri fan-flicuri te rog so faci :rotfl: ...Nu ne suparam...Mersi mult ca teai logat aici:* :) ...Sper sa continui sa postezi...Am mare incredere in tine! :nod: :nod: :nod: :limba:
24.07.201133.7KB
:limba: poze:limba:
23.07.201112.2KB

 
10 au un piept frumos :uimit:  :uimit:  :uimit: note pentru poze^_^10 Au un piept frumos :uimit: :uimit: :uimit:
22.07.201119.1KB
fiica sarei in pokemon :x
aha sara in pokemon e deja casatorita cu ash ketchump :)
fara alteFiica Sarei in pokemon :X aha Sara in pokemon e deja casatorita cu Ash Ketchump :) fara alte prezentari numele ei este Ashley Andreea Miruna Ketchump x3
11.09.201123.7KB
:rotfl: ehh!nu iam zis de forum ca am vrut sa facem unul cu justin!iar apoi ea a zis sa facem cu mai:rotfl: Ehh!Nu neaparat!Eu iam zis de forum ca am vrut sa facem unul cu Justin!Iar apoi ea a zis sa facem cu mai multe vedete.Si eu am zis Ok!Iar apoi iam zis sa il faca ea ca eu nu stiu cum :rotfl: .Deci oricum eram :limba:
21.07.201157.3KB
:limba: glitery:limba:
17.08.201156.3KB

 
heeyyy , sa intri cat mai des si sa postezi :) ...bafta ! hey`!Heeyyy , Ayda...Sper sa intri cat mai des si sa postezi :) ...Bafta !
13.08.201143.2KB
oh,pai a trecut ceva timp de cand am facut poze. : )) poze cu noi:dOh,pai a trecut ceva timp de cand am facut poze. : ))
07.10.201133.4KB
ok...eu o tie tei esti asa frumoasa :nebun: poze cu noi:dOk...Eu o respect...Dar tie tei usor...Doar esti asa frumoasa :nebun:
25.07.201141.9KB
:nod: noastre:nod:
16.08.20119.8KB

 
:cool: poze cu danbo:cool:
16.08.201112.8KB
:uimit: kurama:uimit:
07.10.201113KB
da:d

iti place nana? da sau nu?Da:D Iti place NANA?
31.07.201117.6KB
30%
cat la suta iti place sa bei pepsi? :nebun: cat la %?30% Cat la suta iti place sa bei pepsi? :nebun:
26.07.201149.3KB

 
:zzz: blingee:zzz:
23.07.201117.5KB
naruto credea ca haku e fata :razz: poze animeNaruto credea ca Haku e fata :razz:
15.08.201127.4KB
nu ai voie sa stergi primul articol pentru ca daca stergi prima postare de pe un topic se sterge totNu ai voie sa stergi primul articol pentru ca daca stergi prima postare de pe un topic se sterge tot topicul :nono:
23.07.201112.7KB
eu am multe dar o sa pun cateva:)) poze de editateu am multe dar o sa pun cateva:))
16.08.201128.3KB

 
:zzz: poze cu muzica:zzz:
15.08.201112KB
;)  ;)  poze de editat;) ;) :surprised:
16.08.20118.5KB
10`! imi place note pentru poze^_^10`! imi place
04.09.201129.1KB
:zzz: poze:zzz:
23.07.201120.7KB

 
nici eu nu te cunosc ...dar pari de userul de deasupra taNici eu nu te cunosc ...Dar pari de treaba...Si draguta...:D
14.08.201149.1KB
dappai stiam asta:p reguliDappai stiam asta:p
19.07.201143.2KB
:wink2: glitery:wink2:
16.08.201129KB
aici era o lupta intre sara si suzuna xd
sara: toky foloseste focus cyndaquil riposteaza cuaici era o lupta intre Sara si Suzuna xD Sara: Toky foloseste Focus Energy! Suzuna: Cyndaquil riposteaza cu Return! se facu o mica explozie cu mici "stelute" de foc. Ashley care privea alaturi de Ash,piplup al ei si pikachu al lui Ash: Wow,mama e superba!La fel si Torchic!
11.09.201131.4KB

 
edituri noi 8-|
ba in paint ba in deci aveti grija :))
glm glm:)) new edit de nimeni alta decatedituri noi 8-| ba in paint ba in sai=)) sunt schimbatoare deci aveti grija :)) glm glm:))
11.09.201142.4KB
uitati o poza cu mine cum arat e acasa la mine...e la de asta par asa stie despre ce era vorba..siUitati o poza cu mine cum arat dimineata... Ps...Nu e acasa la mine...E la bunici...Si de asta par asa obosita...Dya stie despre ce era vorba..Si dece eram obosita :rotfl: Aaa...Uitasem...Dya esti o scumpica :nebun: Ador zambetul tau :nebun:
27.07.201112.7KB
10...o adoor :x note pentru poze^_^10...O adoor :X
14.08.201146.5KB
tu!ca eu trebuie sa copi de pe sami fac una frumoasa! poze cu noi:dNuu!Lasa...Pune tu!Ca eu trebuie sa copi de pe facebook.Sau sami fac una frumoasa!
19.07.201155.9KB

 
:rotfl: poze anime:rotfl:
16.08.201129.8KB
:d poze facute de noi:D
09.10.201162.8KB
heehee, multumesc :hi: :* poze cu noi:dHeehee, multumesc :hi: :*
21.07.201120.3KB
10 imi place :zzz: note pentru poze^_^10 imi place :zzz:
25.07.201138.4KB

 
iulia prieteniIulia
07.10.20115KB
:rotfl: blingee:rotfl:
19.07.201114KB
salut!bine ai venit!! :dinti: . heii .Salut!Bine ai venit!! :dinti:
03.09.20118.1KB
:rotfl: blingee:rotfl:
23.07.201114.2KB
InapoiInainte