Colectia de poze musicworld.3xforum.ro
Total 1224 poze.

InapoiInainte

 
9... note pentru poze^_^9...
29.08.201127.3KB
mafy nu mai intra de mult:( si nu o sa mai intre strange [+18]Mafy nu mai intra de mult:( si nu o sa mai intre
04.09.201118.8KB
:rusine: poze:rusine:
23.07.201127KB
hakusho poveste mayo chikiHakusho
04.09.20115.4KB

 
100%pun aproape la fiecare poztare poze glitery :limba: 
cat la suta iti place sa iti petreci timpul100%Pun aproape la fiecare poztare poze glitery :limba: Cat la suta iti place sa iti petreci timpul pe acest forum?
25.07.201133.4KB
=) glitery=)
27.07.201140.8KB
glitery:surprised:
16.08.20117.6KB
si eu adooor melodia de la ei homecoming :nebun: hey mondaySi eu adooor melodia de la ei Homecoming :nebun:
25.07.201146.7KB

 
:zzz: noastre:zzz:
16.08.201152.6KB
nu? =) poze animenu? =)
15.08.20118.1KB
:wink2: glitery:wink2:
19.07.201157KB
:razz: glitery:razz:
16.08.201143.9KB

 
100% sunt asa ducli mici pufoase... dar tot imi place sa le iau de coada si sa le invart :-100% sunt asa ducli mici pufoase... dar tot imi place sa le iau de coada si sa le invart :-". Cat la % iti place muzica?
24.07.201145.6KB
:razz: glitery:razz:
28.07.201136.6KB
10...ai puso si in video:x. note pentru poze^_^10...ai puso si in video:X.
29.08.201139.9KB
si atunci de ce a  spus Si atunci de ce a spus "Carolyna canta" :rolleyes:
15.08.201131.1KB

 
doar cu simplul fapt ca avem reguli usoare nu adunam useri :( 
dar prin fontul acesta nou sa speramDoar cu simplul fapt ca avem reguli usoare nu adunam useri :( dar prin fontul acesta nou sa speram ca da :D
04.09.201135.9KB
altu desene facute de voialtu
04.09.201118.6KB
;) noastre;)
16.08.20116.5KB
hello kitty :nod: 
glittery sau normale? :zzz: alege:)Hello Kitty :nod: Glittery sau normale? :zzz:
15.08.20114.4KB

 
:zzz:  :zzz: poze:zzz: :zzz:
04.09.201122.6KB
sunteti atat de scumpe toate. andreea, esti atat de inocenta si dragalasa. poze cu noi:dSunteti atat de scumpe toate. Andreea, esti atat de inocenta si dragalasa.
26.07.201127.1KB
nonu:mmmm faza cu bautra am facuto, ce zici so facem cea cu placinta? 
naisuke: okkk 
nobu: da catNonu:mmmm faza cu bautra am facuto, ce zici so facem cea cu placinta? Naisuke: okkk Nobu: da cat va mai sta domnul iepuras cu noi? Naisuke: toata ziua;)), stai sa vezi ca peste 3 minute o sa dea din coada:)) Peste 3 minute,cum a zis si naisuke se misca coada lui sasuke, toti incepura sa chicoteasca,Niky incepu sa rada cu pofta pana cand naisuke ii dadu un pumn de ajunse inapoi in konoha naisuke catre nobu in soapta: nobu hai sa mergem sa pregatim placinta Nobu: okk Nobu si Naisuke plecaraacasa la Nobu Asuka: astia 2 pun ceva la cale Akame: ai dreptate Akame: sa le facem si noi o farsa? Asuka: daaaa Akasa la Nobu: Naisuke: nobu cear fi sa le transformam intr-o broasca curcubeu? sau o pisica? Nobu: pisica curcubeu Naiuske: ok Dupa 1 ora placinta era gata, Asuka si akame ajunsera akasa, in casa simtira miros de placinta, ele se duse in fuga si luarao felie de placinta, Nobu si Naisuke incepura sa chicoteasca cand le vazura pe cele 2 Cei 2: :)):)):))=))=))=)) Akame si Asuka: miiaauu de ce radeti miaauu Asuka: de ce am zis miaaau? Asuka: Noooobuuuu,Naiiiissuuukkkeee Cei 2: asa ne cheama:)) Cei 2 intrara in fuga in camera lui nobu Asuka: cad va dura efectul???? Naisuke: toata ziua Asuka: cand va prind va omor:@:@:@!!!!! Naisuke si nobu iesira din camera lui nobu si incepura sa o ia la fuga, cei 2 uitara ca placinta era facuta de ei si merse s-o manance Naisuke: aoooleu ne-am transformat in mate Nobu: daaaa Asuka si Akame mancasera doar o felie iar efectul trecu in jumate de ora Cele 2: acum vam prins Naisuke si nobu: miiau daca nu ne lesi in pace va zgariem cele 2: nu nee frica Asuka si Akame ii luara pe nobu si naisuke in camera la ei si ii inbracara in rochie Cei 2: cand iesim din forma asta va omoram:!!!! Anako si Sagome venira pana akasa la asuka, asuka le pofti in casa si ne arata pe mine is pe nobu in rochie, Sagome ii facu o poza lui naisuke Naisuke: daca nu o stergi maine seara te rad in cap Sagome: atata iti trebuie Naisuke: nu am s-o fac daca nu stergi poza Sagome sterse poza Acasa la Asuka sosira parinti lui Nobu si Asuka sosira parinti sai Miharu si Mizuki Mizuki: cine a adus pisicile? Nobu: mama sunt eu Mizuki: noobu? Nobu: daaaaa Mizuki: si cealalta pisica cine e? Sagome: e fratele meu Naisuke Miziki: si cum va-ti transformat asa? Nobu: am vrut sa-i facem o farsa lui asuka si am uitat ca placinta e facuta de noi asa ca am mancat-o Mizuki: si cat va dura efectul? Nobu: mm toata ziua Mizuki: ok Asa arata Anako,cea portocalie!
04.09.201125.3KB
naruto  :rotfl: ...... si sasuke :rolleyes: poze animeNARUTO :rotfl: ...... si Sasuke :rolleyes:
16.08.201125.8KB

 
:hi: poze cu danbo:hi:
17.08.201113.9KB
grea intrebae dar mesenger. 
horror sau drama ? alege:)grea intrebae dar mesenger. Horror sau drama ?
04.08.201117.3KB
:rotfl: glitery:rotfl:
27.07.201142.8KB
xoxo, kamy :hi:. noastreXoxo, Kamy :hi:.
11.09.201135.3KB

 
ok.sunt usoare.dar eu nu o sa intru un timp.sti tu cand.sa nu ma :(  :nono:  :rotfl: reguliOk.Sunt usoare.Dar eu nu o sa intru un timp.Sti tu cand.Sa nu ma inlocuiesti :( :nono: :rotfl:
18.07.201158.5KB
:nod: poze cu rpc-uri facute de noi:nod:
16.08.20115.6KB
ce bine! :nod: heyCe Bine! :nod:
17.08.201119.7KB
ma doare mana! :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: poze animema doare mana! :rotfl: :rotfl: :rotfl:
15.08.20117.5KB

 
Poze anime<33
16.08.201121.6KB
eu nu am nu mai intru pe el! :nono: pagini facebook:)Eu nu am facebook! Ok,ok,am!Dar nu mai intru pe el! :nono:
16.08.20119.6KB
:dinti: poze cu danbo:dinti:
17.08.201119.7KB
xoxo, kamy :hi:. noastreXoxo, Kamy :hi:.
11.09.201145KB

 
. am baut o bere reds singura  :rotfl: recorduri. am baut o bere reds singura :rotfl:
03.09.201162.5KB
:rusine:  :(  =) poze cu rpc-uri facute de noi:rusine: :( =)
16.08.201122.3KB
glitery:surprised:
19.07.201164.6KB
:nod: desene facute de voi:nod:
16.08.201128.8KB
InapoiInainte